Podwójne ABC Profesjonalnego Sprzątania w Katowicach

22 i 25 listopada odbyły się w Katowicach dwie edycje jednodniowego szkolenia ABC Profesjonalnego Sprzątania /poziom I/. Szkolenie skierowane było zarówno do osób zaczynających swoja karierę w naszej branży jak i tych z doświadczeniem, pragnących uporządkować lub uzupełnić posiadaną wiedzę. Łącznie w szkoleniach uczestniczyło 49 osób z firm sprzątających z całej Polski.

Program szkolenia zakładał by w jeden dzień szkoleniowy poruszyć wszystkie aspekty sprzątania profesjonalnego. Wiadomości przekazane w tym jednym dniu mają być bazą do następnych szkoleń tematycznych, które będą odbywać się w przyszłym roku w tej samej formule.

Szkolenie zakończyło się egzaminem testowym zawierającym przerobiony wcześniej materiał. Wszyscy uczestnicy zaliczyli test i otrzymali świadectwa ukończenia kursu.

Organizowane przez nas imprezy i szkolenia to nie tylko przekazywanie suchej wiedzy merytorycznej. Dzięki współpracy z partnerami technologicznymi uczestnicy szkoleń mają bezpośredni kontakt z czołowymi dostawcami technologii sprzątania na naszym rynku. Na szkoleniach w Katowicach gościliśmy firmy:

Amtra Sp. z o.o. producenta preparatów chemicznych marki Clinex.

Fair Play Plus dystrybutora maszyn czyszczących Ghibli.

Kastell producenta i dystrybutora szczotek i padów maszynowych oraz części zamiennych.

Tersus dystrybutora chemii i maszyn do prania dywanów.

Wszystkim uczestnikom i partnerom dziękujemy za wzięcie udziału w szkoleniu i polecamy się w przyszłym roku.